Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

RTI NEO ONE otwiera drzwi do niespotykanych dotąd projektów multimedialnych

Nowo zaprojektowany RTI NEO ONE otwiera drzwi do niespotykanych dotąd projektów multimedialnych – systemy laserowe do produkcji na dużą skalę. 

Więcej…

Technologia zmienia się na naszych oczach. Nowe źródło zielonej mocy dla nowego systemu laserowego RTI PIKO RGB 20

logo rti 


Ray Technologies prezentuje nowy laser RTI PIKO RGB 20 z modułem diody o wysokiej precyzji, jako substytut dla zielonego źródła  laserowego OPSL. Nowa zmiana technologiczna możliwa jest dzięki nowo zaprojektowanej matrycy diodowej, która została stworzona przez firmę RTI R&D w Valley, niedaleko Monachium na terenie Niemiec.

Więcej…

Tarm DOT, nowy system laserowy z efektem gwieździstego nieba

Tarm prezentuje nowy system laserowy: Tarm DOT jest laserem RGB generującym światło białe z efektem gwieździstego nieba, do użytku w profesjonalnych instalacjach a w szczególności na tournée lub przy zaawansowanych produkcjach multimedialnych.

Więcej…

Oświetlenie ogrodowe Garden Star

Nowe oświetlenie ogrodowe już w sprzedaży: kombinacja oświetlenia ledowego z diodą laserową  w jednym, jako efektywne oświetlenie do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz – nowa seria GARDEN STAR LED.

Więcej…

Wydajność laserów marki Laserworld

Czemu firma Laserworld podaje wartość całkowitą oraz gwarantowaną mocy przy swoich produktach?

Nie jest możliwe fizycznie określić dokładnej wartości, która odpowiada za całkowitą wydajność projektora laserowego, dotyczy to laserów rgb jak i również laserów jednokolorowych. Dzieje się tak dlatego gdyż na proces tworzenia wiązki laserowej ma wpływ wiele czynników, które determinują jej jakość oraz wydajność.

Więcej…