• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2020 - The Laserworld Group

System sterowania pokazem laserowym Lasergraph DSP, produkowany przez Laseranimation Sollinger, został specjalnie zaprojektowany do profesjonalnych zastosowań pokazowych.
Systemy Lasergraph DSP mają ugruntowaną pozycję w branży pokazów laserowych. Dzięki zastosowaniu koncepcji zdecentralizowanego przetwarzania pokazu, systemy DSP są niezwykle wydajne, a przy tym nie wymagają specjalnego systemu komputerowego do programowania pokazu laserowego - to właśnie Lasergraph DSP jest komputerem zarządzającym pokazem!
Jedynym oprogramowaniem potrzebnym do programowania w systemie DSP jest niewielki program składający się z zaledwie kilku kilobajtów, który łączy się z DSP poprzez standardowe połączenie TCP/IP LAN - przetwarzanie sygnału oraz wszystkie obliczenia są wykonywane przez urządzenie Lasergraph DSP.

To zdecentralizowane przetwarzanie sprawia, że ​​cała infrastruktura pokazu jest niezależna od wpływów zewnętrznych, ponieważ pokazy mogą być wykonywane nawet bez podłączania jakiegokolwiek komputera do DSP - a mogą to być nawet bardzo skomplikowane pokazy z obsługą kodu czasowego i wyzwalaniem wejść/wyjść DMX.
W przypadku przerwy w zasilaniu, DSP włącza się samoczynnie po jego przywróceniu, więc pokaz może być kontynuowany od punktu, w którym został przerwany.

Poza tym Lasergraph DSP jest dobrze znany w branży ze swojej doskonałej wydajności, którą zapewniają bardzo mocne procesory.

Lasergraph DSP firmy Laseranimation to potężny system sterowania pokazem nie tylko do tworzenia spektakularnych, wstępnie zaprogramowanych pokazów na osi czasu, ale również urządzenie do sterowania wieloma rodzajami dodatkowych mediów, takich jak urządzenia DMX, treści wideo, efekty specjalne i efekty wodne.
Profesjonalne pokazy laserowe na żywo są często sterowane za pomocą systemów Lasergraph DSP - zwłaszcza dlatego, że ​​wysokiej jakości produkcje wymagają bezpiecznych i niezawodnych systemów sterowania, takich które są elastyczne w użyciu i kompatybilne z obsługą kodów czasowych (SMPTE) i zdalnym sterowaniem DMX. Duże pokazy laserowe na żywo są często sterowane przez kilka systemów DSP, z których każdy jest podłączony za pośrednictwem sieci LAN i zdalnie uruchamiany przez DMX z konsolety GrandMA lub podobnego profesjonalnego sterownika.

Licencja Licencjodawcy Lasergraph DSP


W połączeniu z Lasergraph DSP compact w sieci i tylko jedną dodatkową licencją, każde urządzenie Lasergraph DSP compact Playback staje się urządzeniem Lasergraph DSP compact z pełną funkcją edycji!

Przykład:
Do tej pory potrzebowaliśmy trzech systemów Lasergraph DSP compact do sterowania trzema systemami laserowymi z indywidualnym pokazem laserowym. Dzięki Licencji Licencjodawcy Lasergraph DSP będziemy teraz potrzebować tylko jednego urządzenia Lasergraph DSP compact, jednej Licencji Licencjodawcy Lasergraph DSP i dwóch (o wiele tańszych w porównaniu do DSP compact Mark 2) urządzeń Lasergraph DSP compact Playback.

Producent:
Laseranimation SollingerDistributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye