• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2021 - The Laserworld Group

Ten specjalny efekt laserowy tworzy wachlarze z promieni laserowych i może być kontrolowany przez kontroler DMX lub być uruchomiony w trybie auto lub trybie aktywacji na dźwięk.


BeamBar 10R-638 jest barem z 10 oddzielnymi wyjściami na promienie laserowe, każdy wyposażony w diodę laserową o mocy 120mW/638nm (jasny oraz dobrze widzialny kolor czerwony!).
Każdy promień laserowy może być oddzielnie regulowany poprzez 4-stopniowy system regulacji, który jest łatwo dostępny we frontowej części urządzenia, dzięki czemu otwieranie obudowy nie jest potrzebne.

Urządzenie laserowe oferuje analogową modulację co oznacza znacznie lepsze przechodzenie kolorów, co powoduje, że urządzenie idealnie nadaję się do projektów, które wymagają dużej ilości odcieni kolorów


BeamBar 10R-638 może być sterowany poprzez 13 kanałów DMX, dzięki czemu każda dioda może być kontrolowana oddzielnie. A zatem możliwe jest stworzenie różnych efektów prowadzących, promieni lub wachlarzy laserowych.

Mając na względzie wbudowany standardowy interfejs DMX, urządzenie BeamBar 10R-638 może być łatwo zintegrowany do istniejącej już infrastruktury oświetleniowej.
Projektor laserowy umożliwia również połączenie urządzeń w trybie master/slave. Urządzenia laserowe z tej samej serii ( projektory slave) , połączone poprzez kabel dmx do głównego lasera (projektor master) będą wyświetlać te same efekty i w identycznym czasie jak główny projektor laserowy.BeamBar 10R-638 jest idealnym efektem na sceny, live show, do klubów nocnych jak i również do produkcji oraz show telewizyjnych.

Producent:
Laserworld
Moc gwarantowana (za optyką):
1'200 mW
Dioda Czerwona:
10 x 120 mW / 638 nm
Klasa Lasera:
3B
Specyfikacja wiązki:
około 3.0 mm / 1.5 mrad
Żródło wiązki:
Dioda
Tryby pracy:
DMX, Samodzielnej pracy, Aktywacja na dźwięk, master-slave
Akcesoria:
Interlock connector, instrukcja obsługi, kluczyk bezpieczeństwa
Zasilanie:
100V - 250 V AC 50/60 Hz
Pobór energii:
50 W
Wymiary:
1000 x 160 x 80 mm (l x w x h)
Waga:
9.0 kgDistributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye