Laser firmy Laserworld EL-230RGB jest systemem laserowym o całkowitej mocy 230mW.

Źródłem mocy jest moduł czerwonej diody laserowej o długości fali 650nm, dioda zielona DPSS o długości fali 532nm oraz dioda o głębokim kolorze niebieskim 445nm. Wiązka laserowa posiada średnicę 4mm i dywergencje na poziomie 1,0mrad. W silniku zastosowano szybkie silniki krokowe o prędkości 2-5kpps, kąt padania wiązki laserowej wynosi 30°.

Laser posiada około 50 podstawowych wzorów takich jak płaszczyzny, tunele, siatki, fale itp., wzory mogą być wyzwalane poprzez kontroler dmx, w trybie auto i sound. Laser został wyposażony w dedykowany mikrofon z możliwością ustawienia czułości.

Projektor laserowy jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników jak i również dla mobilnych dj-ów, często wykorzystywany w barach, małych klubach oraz na prywatkach. Z tyłu obudowy urządzenia znajduje się przełącznik on-off oraz miejsce na kluczyk bezpieczeństwa.
Producent:
Laserworld
Moc całkowita:
230 mW
Moc gwarantowana:
170 mW
Dioda Czerwona:
100 mW / 650 nm
Dioda Zielona:
20 mW / 532 nm
Dioda Niebieska:
50 mW / 445 nm
Klasa Lasera:
3B
Specyfikacja wiązki:
około 4 mm / 1 mrad
Skaner:
szybkie silniki krokowe, do 2-5 kpps
Kąt skanowania:
30°
Żródło wiązki:
Dioda, DPSS Laser
Tryby pracy:
Samodzielnej pracy, Aktywacja na dźwięk, DMX
Podstawowe wzory:
około 50 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale, itd.)
Akcesoria:
kabel zasilający, instrukcja obsługi, interlock, kluczyk bezpieczeństwa
Zasilanie:
85V - 250 V AC
Pobór energii:
15 W
Wymiary:
188/165/106 mm
Waga:
2.6 kg.

Kupuj systemy pokazowego światła laserowego

Laserworld jest światowym liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji pokazowych systemów światła laserowego. Portfolio produktów rozciąga się od małych, podstawowych systemów światła laserowego (lasery efektowe, lasery klubowe, lasery imprezowe) aż po wysokiej klasy lasery profesjonalne. Każdy produkt i seria produktów skierowana jest do określonej grupy klientów, tak więc systemy laserowe w ofercie Laserworld uzupełniają się wzajemnie, co skutkuje niejednorodnymi grupami klientów: sklepy detaliczne ze sprzętem muzycznym, sklepy muzyczne, jak również kluby nocne, parki rozrywki, wypożyczalnie i firmy produkcyjne to tylko niewielki ich wycinek.
Laserworld prowadzi sklep internetowy, w którym można znaleźć pokazowe laserowe systemy świetlne w sprzedaży. Można zakupić systemy oświetlenia laserowego bezpośrednio tam lub nabyć je u jednego z naszych niezliczonych partnerów dystrybucyjnych. Klientów komercyjnych zachęcamy dozarejestrowania się jako dealer.

Wynajmij systemy laserowe

Nie zawsze jest sens kupować, ale wynajmować systemy pokazów laserowych. Laserworld posiada duży zapas systemów laserowych do wynajęcia. Systemy laserowe do wynajęcia są dostępne do wysyłki na cały świat i mogą być również wynajmowane wraz z profesjonalnymi operatorami laserowymi. Wypożyczamy tylko wysokiej klasy profesjonalny sprzęt do pokazów laserowych, głównie firmy RTI. Tak więc produkty z PIKO, NANO i NEO serii są dostępne. I oczywiście oferujemy Showcontroller, Pangolin i Lasergraph DSP systemów kontroli pokazów laserowych do wynajęcia, jak również.
Laserworld posiada większe zapasy systemów laserowych RGB światła białego z 10W i więcej. cennik wypożyczalni online pomaga w wyborze odpowiedniego lasera do wypożyczenia i pomaga obliczyć cenę wypożyczenia. Istnieje również możliwość doboru akcesoriów laserowych do wypożyczenia, takich jak maszyny do wytwarzania mgły, maszyny do dymu czy kontrolery MIDI.

Produkcja pokazów laserowych

Wieloletnie doświadczenie partnerów pokazów oraz wiele referencji z dotychczasowych projektów pokazów laserowych i multimedialnych, w których lasery produkowane przez Laserworld Group były wykorzystywane, czynią nas właściwym partnerem dla każdego rodzaju produkcji pokazów laserowych lub projektu pokazu laserowego. Nieważne, czy chodzi o stałą instalację systemów laserowych lub projekcji multimedialnych, czy też o pokaz tymczasowy: Nasi eksperci pomagają wplanowaniu pokazów laserowych, projektowaniu, realizacji na miejscu i produkcji pokazów laserowych. Oferujemy rozwiązania pod klucz widowiska multimedialne, jak również produkcje pokazów laserowych w części lub wbudowane w inne produkcje pokazów, jak to się dzieje na dużych scenach, festiwalach lub koncertach. Zakodowane w czasie, zsynchronizowane pokazy mogą być wykonane, jak również pokazy laserowe na żywo: Mamy specjalistów od obu typów, którzy poradzą sobie nawet z bardzo skomplikowanymi scenariuszami synchronizacji.
Możliwe jest również wykonanie pokazów laserowych na małą skalę za niewielkie pieniądze: Po prostu powiedz nam o swoich planach dotyczących pokazu laserowego, a my pomożemy Ci w określeniu pokazu, który spełnia budżet pokazu.

Referencje pokazów laserowych

W ciągu ostatnich lat nagromadziło się wiele referencji pokazów laserowych i pokazów multimedialnych, w których systemy laserowe produkowane przez grupę Laserworld zostały wykorzystane. Udokumentowaliśmy je na zdjęciach i filmach w naszej sekcji portfolio. Oczywiście te referencje pokazują tylko niewielką część pokazów laserowych i pokazów multimedialnych, które nasi partnerzy wykonali w ciągu ostatnich lat, ponieważ wielu naszych klientów nie życzyło sobie, abyśmy pokazywali ich projekty w naszych referencjach - głównie dlatego, że były to komercyjne zastosowania laserów lub firmowe pokazy laserowe, które nie były przeznaczone do publicznego pokazywania. Mimo to przygotowaliśmy sporą liczbę referencji i wciąż dodajemy kolejne.
Partnerzy Laserworld Group wykonywali pokazy laserowe i projekty multimedialne przy wielu różnych okazjach i dla wielu różnych zastosowań. Najczęściej pokazy laserowe są wyświetlane w klubach nocnych, festiwalach, parkach rozrywki oraz na pokazach firmowych. Również wielu znanych artystów i muzyków polegać na pokaz laserowy i wsparcie multimedialne dla ich występów scenicznych. Poza tym lasery były używane na weselach, do prezentacji produktów lub do architektury i mapowania.
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 
 

Laserworld in Poland by Laserworld (Switzerland) AG   -   [ Deklaracja o ochronie danych osobowych | Informacje prawne ]