Laser firmy Laserworld EL-60G MKII jest urządzeniem o pojedynczej diodzie laserowej koloru zielonego o łącznej mocy wyjściowej do 60mW.

Moduł zielonej diody laserowej DPSS o długości fali 532nm zapewnia wysoką widzialność oraz jasność. Dodatkowo projektor posiada dobrą specyfikację wiązki laserowej o średnicy 3mm i dywergencji na poziomie 1,5mrad. W silniku zastosowano szybkie silniki krokowe o prędkości 2-5kpps, kąt padania wiązki laserowej jest na poziomie 30°. Laser posiada około 50 podstawowych wzorów takich jak płaszczyzny, tunele, siatki, fale itp., ww. wzory są również dostępne w trybie dźwięku. Laser został wyposażony w dedykowany mikrofon z możliwością ustawienia jego czułości. Z tyłu obudowy urządzenia znajduje się włącznik on/off, przełącznik zmiany trybu auto/sound oraz przełącznik na kluczyk.

Laser Laserworld EL-60G MKII jest bardzo niedrogim rozwiązaniem dla początkujących użytkowników i jest często wykorzystywany w barach, małych klubach, imprezach okolicznościowych oraz do użytku domowego.
Producent:
Laserworld
Moc całkowita:
60 mW
Moc gwarantowana:
40 mW
Dioda Zielona:
40 mW / 532 nm
Klasa Lasera:
3B
Specyfikacja wiązki:
około 3 mm / 1.5 mrad
Skaner:
szybkie silniki krokowe, do 2-5 kpps
Kąt skanowania:
30°
Żródło wiązki:
DPSS Laser
Tryby pracy:
Aktywacja na dźwięk, Samodzielnej pracy
Podstawowe wzory:
około 50 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale, itd.)
Akcesoria:
kabel zasilający, instrukcja obsługi, kluczyki bezpieczeństwa, interlock
Zasilanie:
85V - 250V AC
Pobór energii:
30 W
Wymiary:
205/145/75 mm
Waga:
1.4 kg