• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2020 - The Laserworld Group

Laser EL-900RGB firmy Laserworld jest kompletnym laserem do wykonywania pokazów zawartym w jednym urządzeniu. Został on zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom mobilnych DJ-ów i mniejszych klubów nocnych, w celu wypełnienia światłem całego pomieszczenia i radzenia sobie z wąskimi kątami skanowania. 
EL-900RGB jest laserem RGB do wykonywania pokazów o łącznej mocy wyjściowej do 900mW wyposażonym w szybkie silniki krokowe o prędkości 3-8 kpps. Posiada on cztery apertury, każda z indywidualną parą silników krokowych.

Wiele wbudowanych wzorów zostało zaprogramowanych w taki sposób, że cztery wyjścia wiązki lasera dobrze ze sobą współpracują i wypełniają całe pomieszczenie, zupełnie jak przy pokazie tworzonym z użyciem wielu urządzeń. Zakrzywiony kształt urządzenia pozwala uzyskać bardzo duży kąt odchylenia w poziomie, dzięki czemu laser może pokryć całe pomieszczenie.

Laser EL-900RGB może pracować w trybie reakcji na dźwięk, automatycznym lub DMX. Może wyświetlać wiele różnych kolorów, w tym biel!

Moduł czerwonej diody o długości fali 650nm, zielony moduł laserowy DPSS o długości fali 532nm oraz moduł diody o kolorze błękitu królewskiego o długości fali 450nm zapewniają piękne kolory i jasne promienie. Średnica wiązki wynosi 3 mm na otworze przy rozbieżności około 2 mrad. Urządzenie posiada około 50 zaprogramowanych podstawowych wzorów, takich jak płaszczyzny, tunele, siatki, fale itp. Wiele z nich nie jest realizowanych tak samo na wszystkich czterech wylotach lasera, lecz niektóre z osi X są odwzorowywane lub modyfikowane w taki sposób, że pokaz laserowy wygląda ładnie i jednorodnie. 

Czułość wbudowanego mikrofonu można regulować zgodnie z odbiorem sygnału w trybie reakcji na dźwięk.

KLUCZOWE CECHY

  • Wbudowany układ pokazów laserowych
  • Wielobarwne białe światło
  • Dedykowany dla DJ-ów i małych klubów nocnych
  • Z jasną diodą w kolorze błękitu królewskiego o długości fali 450nm
Producent:
Laserworld
Moc całkowita:
900 mW
Moc gwarantowana:
800 mW
Dioda Czerwona:
400 mW / 650 nm
Dioda Zielona:
150 mW / 532 nm
Dioda Niebieska:
350 mW / 450 nm
Klasa Lasera:
3B
Specyfikacja wiązki:
około 3 mm / 2 mrad
Skaner:
2-5 kpps step motors
Żródło wiązki:
Dioda, DPSS Laser
Tryby pracy:
Tryb Muzyczny, Tryb Auto, DMX, master-slave
Akcesoria:
kabel zasilający, instrukcja obsługi, interlock, kluczyki bezpieczeństwa
Zasilanie:
85 V - 250 V AC
Pobór energii:
50W
Wymiary:
530x240x90mm (LxWxH)
Waga:
5.5 kgDistributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye