Laserworld Showeditor zestaw
Netto, bez wysyłki
199.00
19% Brutto, bez wysyłki:
236.81 €
Laserworld Showeditor zestaw 1
Laserworld Showeditor zestaw 2
Laserworld Showeditor zestaw 3
Laserworld Showeditor zestaw 4
Laserworld Showeditor zestaw 5
Laserworld Showeditor zestaw 6
Laserworld Showeditor zestaw 7
Laserworld Showeditor zestaw 8
Laserworld Showeditor zestaw 9
 

Zestaw Laserworld Showeditor Set składa się z oprogramowania Showeditor oraz adaptera sieciowego Laserworld ShowNET z licencją plus dodatkowe akcesoria.

Laserworld Showeditor to wielofunkcyjne oprogramowanie kontrolne do obsługi pokazów laserowych, wyposażone w liczne proste w obsłudze funkcje dla początkujących, jak i również dla profesjonalistów.
Pozwala on na intuicyjne tworzenie pokazów laserowych opartych o oś czasową, a także oferuje gotowe, uprzednio skonfigurowane pokazy, zapewniające prostą obsługę i komendy (w pakiecie znajduje się 100 darmowych pokazów laserowych oraz uprzednio skonfigurowanych profilów MIDI).Showeditor umożliwia na eksportowanie i importowanie plików ILDA (.ild) dla prostej współpracy z innymi programami. Program ten obsługuje też DMX (input+output) i może być zdalnie sterowany z kontrolera DMX, z kolei usprawniona funkcjonalność MIDI z tworzeniem własnych profili i kompatybilnością z sygnałami SMPTE umożliwia wykorzystywanie go w profesjonalnych aplikacjach multimedialnych.
Dzięki funkcji Figure Editor nawet początkujący z powodzeniem zaprojektują swoje pokazy i stworzą figury, logotypy i ruchome teksty, profesjonaliści zaś zmaksymalizują swój potencjał dzięki zaawansowanym narzędziom optymalizacyjnym, adaptacji kolorystycznej czy funkcji Abstracts Generator.

W skład zestawu wchodzi również interfejs ShowNET (LAN-to-ILDA) z obsługą kart micro-SD, portem Ethernet 100 Mbit, zintegrowanym konwerterem ArtNet-DMX i rozbudowaną funkcjonalnością sieciową, a także przewód ILDA (40 cm), przewód CAT-5 oraz niewielki case na interfejs ShowNET z dodatkowymi rzepami umożliwiającymi swobodne umieszczenie adaptera np. na kratownicy. To pełen pakiet software+hardware dla amatorów i profesjonalistów obsługujących systemy laserowe.

Więcej inforacji, tj. tutoriale oraz sekcję FAQ można znaleźć na oficjalnej stronie www.showeditor.com

 

Oddzielny adapter Shownet można zakupić tutaj: Adapter sieciowy Laserworld DMX

 

 

Funkcje oprogramowania Showeditor:

Wewnętrzna rozdzielczość XY 32 Bit
Rozdzielczość kolorów RGBI 8 Bit
Liczba ścieżek na osi czasu 48 ścieżek na 16 stronach ścieżek + 18 efektów każda
Mapowanie matrix 16 ścieżek mixujących do maksymalnie 16 interfejsów ILDA
Liczba interfejsów wyjściowych w komputerze sterującym bez limitów
Ilość interfejsów z wyjściem w tym samym czasie 16
Prędkość wyjściowa max. ~150.000 punktów na sekundę
Śledzenie bitmapy Tak
Import plików AI Tak, wersja pliku 5
ILDA Import / Eksport Pojedyncze klatki i całe show
Zabezpieczenie eksportu ILDA może być zablokowane do licencji
Wyjście SMS na laserze Tak (Moduł Siemens TSM TC35i lub plik TXT)
Ruchomy tekst Tak
Przekształcenie tekstu Tak
Czcionki każda TTF + 3 dodatkowe czcionki
Symulacja Tak (albo DAC lub symulacja)
Wyjście do lasera w trybie rzeczywistym Tak
Obsługa wielu ekranów Tak (pozycje okienek roboczych są zapisane)
Skórki (wybór kolorów dla interfejsu użytkownika) Do wyboru
Indywidualne ustawienie skanera na każdy interfejs wyjściowy Tak (wraz z tempem pps)
Indywidualna korekcja kolorów na każdy interfejs wyjściowy Tak, TTL, Analog, RGB, 3-punktowy
Indywidualny maping na każdy interfejs wyjściowy Tak, TTL, Analog, RGB, 3-punktowy
Indywidualna korekcja geometrii na każdy interfejs wyjściowy Tak, odwrót X/Y, zniekształcenie, rozmiar, pozycja, itp.
Strefy bezpieczeństwa (Safety Zones) / dimming wiązek laserowych Tak, na każdy interfejs wyjściowy. 2 z miękkim fadingiem
Indywidualne nazwy na każdy interfejs wyjściowy Tak
Zapisywanie ustawień YTak
Wirtualizacja sprzętu do symulacji itp. Tak
Obsługa playlist Tak
Auto monitoring stanu gotowości Tak
Support Wideo Tak, wideo jako baza do wyjściowej linii czasowej przez drugi kanał monitora
Darmowe pokazy laserowe więcej niż 250 pokazów
Pokazy komercyjne dostępne online

 

Specyfikacja sprzętowa adaptera Laserworld ShowNET:

X/Y wyjście skanera z rozdzielczością 12 bit (4096 różne pozycje na każdej osi)
Wyjścia kolorów z rozdzielczością 8 bit (256 różnych wartości intensywności na każdy kanał koloru): czerwony, zielony, niebieski, intensywności połączone do zielonego
Wyjście i wejście DMX512 (nie izolowane)
Złącze sieciowe 100 Mbit
Łatwe ustawienie adresów IP: statyczny adres, DHCP lub AutoIP
MicroSD slot dla odtwarzania plików ILDA (ILDA format code 4/5 RGB)
tryb samodzielnej pracy oraz DMX IN/OUT poprzez DMX-adapter
Maksymalna prędkość skanowania ~100.000 punktów na sekundę
Aż do 16 urządzeń laserowych może być sterowanych równolegle do pokazów laserowych multiprojekcyjnych
Wbudowany konwerter-in ArtNet-to-DMX
Producent:
Laserworld
Akcesoria:
microSD card, PSU, instrukcja obsługi.

Kupuj systemy pokazowego światła laserowego

Laserworld jest światowym liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji pokazowych systemów światła laserowego. Portfolio produktów rozciąga się od małych, podstawowych systemów światła laserowego (lasery efektowe, lasery klubowe, lasery imprezowe) aż po wysokiej klasy lasery profesjonalne. Każdy produkt i seria produktów skierowana jest do określonej grupy klientów, tak więc systemy laserowe w ofercie Laserworld uzupełniają się wzajemnie, co skutkuje niejednorodnymi grupami klientów: sklepy detaliczne ze sprzętem muzycznym, sklepy muzyczne, jak również kluby nocne, parki rozrywki, wypożyczalnie i firmy produkcyjne to tylko niewielki ich wycinek.
Laserworld prowadzi sklep internetowy, w którym można znaleźć pokazowe laserowe systemy świetlne w sprzedaży. Można zakupić systemy oświetlenia laserowego bezpośrednio tam lub nabyć je u jednego z naszych niezliczonych partnerów dystrybucyjnych. Klientów komercyjnych zachęcamy dozarejestrowania się jako dealer.

Wynajmij systemy laserowe

Nie zawsze jest sens kupować, ale wynajmować systemy pokazów laserowych. Laserworld posiada duży zapas systemów laserowych do wynajęcia. Systemy laserowe do wynajęcia są dostępne do wysyłki na cały świat i mogą być również wynajmowane wraz z profesjonalnymi operatorami laserowymi. Wypożyczamy tylko wysokiej klasy profesjonalny sprzęt do pokazów laserowych, głównie firmy RTI. Tak więc produkty z PIKO, NANO i NEO serii są dostępne. I oczywiście oferujemy Showcontroller, Pangolin i Lasergraph DSP systemów kontroli pokazów laserowych do wynajęcia, jak również.
Laserworld posiada większe zapasy systemów laserowych RGB światła białego z 10W i więcej. cennik wypożyczalni online pomaga w wyborze odpowiedniego lasera do wypożyczenia i pomaga obliczyć cenę wypożyczenia. Istnieje również możliwość doboru akcesoriów laserowych do wypożyczenia, takich jak maszyny do wytwarzania mgły, maszyny do dymu czy kontrolery MIDI.

Produkcja pokazów laserowych

Wieloletnie doświadczenie partnerów pokazów oraz wiele referencji z dotychczasowych projektów pokazów laserowych i multimedialnych, w których lasery produkowane przez Laserworld Group były wykorzystywane, czynią nas właściwym partnerem dla każdego rodzaju produkcji pokazów laserowych lub projektu pokazu laserowego. Nieważne, czy chodzi o stałą instalację systemów laserowych lub projekcji multimedialnych, czy też o pokaz tymczasowy: Nasi eksperci pomagają wplanowaniu pokazów laserowych, projektowaniu, realizacji na miejscu i produkcji pokazów laserowych. Oferujemy rozwiązania pod klucz widowiska multimedialne, jak również produkcje pokazów laserowych w części lub wbudowane w inne produkcje pokazów, jak to się dzieje na dużych scenach, festiwalach lub koncertach. Zakodowane w czasie, zsynchronizowane pokazy mogą być wykonane, jak również pokazy laserowe na żywo: Mamy specjalistów od obu typów, którzy poradzą sobie nawet z bardzo skomplikowanymi scenariuszami synchronizacji.
Możliwe jest również wykonanie pokazów laserowych na małą skalę za niewielkie pieniądze: Po prostu powiedz nam o swoich planach dotyczących pokazu laserowego, a my pomożemy Ci w określeniu pokazu, który spełnia budżet pokazu.

Referencje pokazów laserowych

W ciągu ostatnich lat nagromadziło się wiele referencji pokazów laserowych i pokazów multimedialnych, w których systemy laserowe produkowane przez grupę Laserworld zostały wykorzystane. Udokumentowaliśmy je na zdjęciach i filmach w naszej sekcji portfolio. Oczywiście te referencje pokazują tylko niewielką część pokazów laserowych i pokazów multimedialnych, które nasi partnerzy wykonali w ciągu ostatnich lat, ponieważ wielu naszych klientów nie życzyło sobie, abyśmy pokazywali ich projekty w naszych referencjach - głównie dlatego, że były to komercyjne zastosowania laserów lub firmowe pokazy laserowe, które nie były przeznaczone do publicznego pokazywania. Mimo to przygotowaliśmy sporą liczbę referencji i wciąż dodajemy kolejne.
Partnerzy Laserworld Group wykonywali pokazy laserowe i projekty multimedialne przy wielu różnych okazjach i dla wielu różnych zastosowań. Najczęściej pokazy laserowe są wyświetlane w klubach nocnych, festiwalach, parkach rozrywki oraz na pokazach firmowych. Również wielu znanych artystów i muzyków polegać na pokaz laserowy i wsparcie multimedialne dla ich występów scenicznych. Poza tym lasery były używane na weselach, do prezentacji produktów lub do architektury i mapowania.
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 
 

Laserworld in Poland by Laserworld (Switzerland) AG   -   [ Deklaracja o ochronie danych osobowych | Informacje prawne ]