• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2020 - The Laserworld Group

RTI Cocoon obudowa klimatyczna
Netto, bez wysyłki
4,900.00
19% Brutto, bez wysyłki:
5,831.00 €
RTI Cocoon obudowa klimatyczna 1
RTI Cocoon obudowa klimatyczna 2
RTI Cocoon obudowa klimatyczna 3
 

Istnieją miejsca, gdzie idealne warunki pracy dla laserów nie są możliwe, szczególnie bardzo gorące otoczenie może spowodować wiele dysfunkcji podczas pracy. Obudowa RTI Cocoon została tak zaprojektowana aby umożliwić pracę laserom w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Obudowa wyposażona jest w system klimatyzacji, który schładza laser gdy jest za gorąco i analogicznie ogrzewa gdy jest za zimno. Dzięki temu w obudowie panuje zawsze idealna temperatura pracy.

Całość jest zbudowana z dwóch komponentów (podobnie jak konwencjonalne jednostki chłodzące): obudowa klimatyzacyjna oraz zewnętrzny kompresor i kondensator. Obudowa jest pyłoodporna oraz wodoodporna i posiada klasę szczelności IP65. Zewnętrzny kondensator i kompresor mają klasę IP54, w związku z czym ta część musi być dodatkowo zabezpieczona przed bezpośrednimi opadami i wysoką wilgotnością. Wraz z obudową dołączony jest 3 metrowy wąż z płynem chłodzącym. Na życzenie, możemy umiejscowić kondensator w większej odległości od obudowy.

Przy poborze mocy 1,150W i mocy chłodzącej na poziomie 12,000 BTU, system Cocoon jest w stanie wypompować 3,590W ciepła. Zakres temperatury pracy to -15°C to +50°C. Waga: 55kg.

Urządzenie musi być zamontowane dodatkowo na podłożu zabezpieczającym tj. (metalowa płyta, stałe podłoże, lub podobne). Za pomocą wspornika mocującego urządzenie laserowe może być dokładnie i bezpiecznie zamontowane wewnątrz obudowy.

Producent:
Ray Technologies
Wymiary:
120 x 105 x 58 cm (L x W x D)
Waga:
30 kgDistributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye