• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2019 - The Laserworld Group

tarm G10 OPSL
Netto, bez wysyłki
13,500.00
19% Brutto, bez wysyłki:
16,065.00 €
tarm G10 OPSL 1
tarm G10 OPSL 2
tarm G10 OPSL 3
tarm G10 OPSL 4
tarm G10 OPSL 5
tarm G10 OPSL 6
tarm G10 OPSL 7
tarm G10 OPSL 8
tarm G10 OPSL 9
tarm G10 OPSL 10
 

Projektor laserowy tarm G 10 OPSL jest wyposażonym w zielony moduł Coherent Taipan OPSL urządzeniem z analogową modulacją kolorów i gwarantowaną mocą 9'000 mW.

  • moc gwarantowana 9'000 za optyką
  • bardzo duża prędkość skanowania 45 kpps@8° ILDA
  • precyzja wiązki i kształt wiązkiniezwykle zaawansowane, co czyni te urządzenia odpowiednimi dla wymagających profesjonalnych zastosowań.
  • zielony moduł Coherent Taipan OPSL wyróżniający się precyzją wiązki
  • nowo opracowana elektronika z możliwością kalibracji za pomocą interfejsu przeglądarki
  • Solidna i pyłoszczelna obudowa, która umożliwia bezproblemowe użytkowanie na zewnątrz

 

Tarm G10 OPSL posiada bardzo dobre parametry ze średnicą wiązki około 2,7 mm i rozbieżnością wiązki tylko 1,0 mrad (pełny kąt).
Jest on wyposażony w zielony moduł (10'000 mW / 530 nm) Coherent Taipan OPSL. Inne konfiguracje OPSL są dostępne na żądanie.

Urządzenia tarm G 10 OPSL są wyposażone w bardzo szybkie skanery, o prędkości 45 kpps@8° ILDA i maksymalnym kącie skanowania 50°, ulepszone wersje skanerów CT o prędkości >60 kpps@8° ILDA, ze sterownikiem LAS Turboscan i kątem odchylenia do 70° (@35 kpps) są dostępne na żądanie. Takie parametry z pewnością sprawiają, że urządzenia te doskonale nadają się do profesjonalnych zastosowań i idealnie sprawdzają się przy wykonywaniu projekcji graficznych.

Tarm G 10 OPSL jest sterowany przez ILDA i jest wyposażony w nowo opracowaną elektronikę z możliwością kalibracji za pośrednictwem interfejsu przeglądarki. Ponadto ustawienia kolorów i skanera oraz innych parametrów można skonfigurować bezpośrednio za pomocą aplikacji przeglądarki, podłączając laser bezpośrednio przez LAN (W-LAN jest również możliwe z odpowiednim punktem dostępu). Dzięki interfejsowi przeglądarki nie ma już potrzeby obsługi projektora laserowego bezpośrednio na urządzeniu (ponieważ często jest on montowany na wysokości kilku metrów). Wszystkie konfiguracje można wygodnie wykonać za pomocą komputera (PC, MAC, Linux), tabletu lub telefonu komórkowego.
Kilka urządzeń może być zaadresowanych jednocześnie, możliwe jest nawet pozycjonowanie urządzeń na wirtualnej scenie. Dzięki temu można łatwo zidentyfikować odpowiednie urządzenie do kalibracji.

Obudowa tarm G 10 OPSL jest bardzo odporna i pyłoszczelna, dzięki czemu wewnątrz obudowy nie ma cyrkulacji powietrza. Zmniejsza to nakłady na konserwację do minimum.
Uchwyt montażowy umożliwia zawieszenie oraz montaż pionowy systemu laserowego.

Tarm G 10 OPSL jest odpowiedni dla wymagających aplikacji laserowych i projekcji graficznych w klubach, barach i na scenach

Producent:
Tarm
Moc gwarantowana (za optyką):
9'000 mW
Dioda Zielona:
10'000 mW / 530 nm
Klasa Lasera:
4
Specyfikacja wiązki (pełen kąt):
około 2.7 mm / 1.0 mrad
Skaner:
45kpps ILDA 8°
opcjonalnie CT-6210H z LAS Turboscan: >60kpps ILDA 8°; max. 70°.
Kąt skanowania:
50°
Żródło wiązki:
OPSL
Tryby pracy:
ILDA
Akcesoria:
browser interface for calibrzion, kabel zasilający, instrukcja obsługi, kluczyk bezpieczeństwa, moduł interlock
Zasilanie:
85 V - 250 V / AC
Pobór energii:
340 W
Wymiary:
320/260/140 mm
Waga:
12 kgDistributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye