• .

 • .

 • .

 • .

Copyright 2019 - The Laserworld Group

tarm G5 HD
Netto, bez wysyłki
14,600.00
19% Brutto, bez wysyłki:
17,374.00 €
tarm G5 HD 1
tarm G5 HD 2
tarm G5 HD 3
tarm G5 HD 4
tarm G5 HD 5
tarm G5 HD 6
tarm G5 HD 7
 

Projektor laserowy tarm G5 HD spełnia najwyższe wymagania pod względem jasności, rozbieżności i dokładności wiązki oraz oferuje gwarantowaną moc 4,5 W. Zalety urządzenia to:

 • gwarantowana moc 4'500 mW
 • bardzo duża maksymalna prędkość skanowania 45 kpps@8° ILDA dla wymagających projekcji grafiki
 • moduł Coherent Taipan OPSL High Definition zapewniający wyjątkowo niską rozbieżność <0,5 mrad (pełny kąt) przy małej średnicy wiązki 2,7 mm
 • zwiększona jasność w porównaniu do konwencjonalnych modułów OPSL i modułów Diodowych
 • piękne kolory i doskonałe wygaszanie kolorów
 • profil wiązki TEM00 gwarantujący idealnie okrągłą wiązkę
 • nowo opracowana elektronika z możliwością kalibracji za pomocą interfejsu przeglądarki
 • wytrzymała i pyłoszczelna obudowa, która umożliwia również użytkowanie urządzenia na zewnątrz

 

Projektor laserowy jest wyposażony w moduł laserowy Coherent Taipan OPSL HD (High Definition): 5W / 530nm OPSL HD. Inne konfiguracje OPSL są dostępne na żądanie.

Standardowo tarm G5 HD jest wyposażony w bardzo szybkie skanery o prędkości skanowania 45kpps@8° ILDA dla profesjonalnych projekcji grafiki. Opcjonalnie ten system laserowy jest również dostępny z jeszcze szybszymi skanerami CT-6210H i sterownikami LAS Turboscan.

System laserwowy tarm jest wyposażony w moduł laserowy Coherent OPSL HD z profilem wiązki TEM00 (TEM = Transverse electromagnetic mode) . Przy TEM00 jasność plamki wiązki jest równomiernie rozłożona na krzywej Gaussa, więc plamka jest idealnie okrągła i nie ma żadnych dewiacji z powodu zakłóceń falowych.
Poza tym tarm HD charakteryzuje się skrajnie małą rozbieżnością wiązki jedynie <0,5 mrad oraz małą średnicą wiązki wynoszącą tylko 2,7 mm.
Powoduje to nadzwyczajny wzrost jasności w porównaniu z "konwencjonalnymi" modułami laserowymi OPSL, a zwłaszcza w porównaniu z diodowymi źródłami światła laserowego. Doskonałe parametry wiązki sprawiają, że ten system laserowy jest idealny do grafiki i projekcji na duże odległości, a także ze względu na efekty wiązki, które są widoczne z daleka.

Tarm HD G5 jest sterowany przez ILDA i jest wyposażony w nowo opracowaną elektronikę z możliwością kalibracji za pośrednictwem interfejsu przeglądarki. Ponadto ustawienia kolorów i skanera oraz innych parametrów można skonfigurować bezpośrednio za pomocą aplikacji przeglądarki, podłączając laser bezpośrednio przez LAN (W-LAN jest również możliwe z odpowiednim punktem dostępu). Dzięki interfejsowi przeglądarki nie ma już potrzeby obsługi projektora laserowego bezpośrednio na urządzeniu (ponieważ często jest on montowany na wysokości kilku metrów). Wszystkie konfiguracje można wygodnie wykonać za pomocą komputera (PC, MAC, Linux), tabletu lub telefonu komórkowego.

Dzięki pyłoszczelnej obudowie nakłady konserwacyjne są bardzo niskie, a urządzenie nadaje się również do trudnych koncertowych zastosowań.

Tarm G5 HD nadaje się do wykonywania pokazów laserowych w pomieszczeniach i na zewnątrz na koncertach, festiwalach oraz w czasie innych ważnych imprez. Wykonanie wymagających projekcji graficznych jest możliwe bez żadnych problemów.

Producent:
Tarm
Moc gwarantowana (za optyką):
4'500 mW
Dioda Zielona:
5'000mW / 530nm OPSL HD
Klasa Lasera:
4
Specyfikacja wiązki (pełen kąt):
około 2.7 mm / <0.5 mrad
Skaner:
45kpps ILDA 8°
opcjonalnie CT-6210H z LAS Turboscan: >60kpps ILDA 8°; max. 70°.
Kąt skanowania:
50° max.
Żródło wiązki:
Coherent Taipan OPSL HD, *TEM00
Tryby pracy:
ILDA
Akcesoria:
browser interface for calibrzion, kabel zasilający, instrukcja obsługi; opcjonalniely: detachable zdalne sterowanie pad
Zasilanie:
85-250V AC 50/60Hz
Pobór energii:
340 W
Wymiary:
320 x 260 x 140 mm
Waga:
12 kgDistributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Distributed Brand Laserworld Showeditor Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent Distributed Brand Spider Laser Game

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye