Laserworld Seria Garden Star

Seria Laserworld Garden Star to lasery przeznaczone do użytku w ogrodach, parkach, użytku domowego, imprezach jak i również na zewnątrz. Urządzenia te są więcej niż tylko oświetleniem do ogrodów, ale również mogą być wykorzystywane jako laser na Halloween, w święta Bożego Narodzenia, w karnawał lub do iluminacji drzew, budynków tudzież choinek.

Setki czerwonych, zielonych oraz niebieskich, cieniutkich promieni laserowych tworzą projekcje migających gwiazdek na roślinach, drzewach, ścianach, fasadach, stawach i wielu innych obiektach. Lasery ogrodowe z serii Laserworld Garden Star są szczególnie przeznaczone do oświetlenia ogrodów i w innych miejscach na zewnątrz. Wodoodporna obudowa o klasie szczelności IP65 daje nam możliwość używania laserów obok stawów lub jezior a nawet umożliwia nam ich pełne zanurzenie.

Dostępnych jest kilka wersji: pojedynczy zielony, pojedynczy czerwony, RGB oraz wersja dual kolor (czerwony i zielony), dodatkowo dostępne są wersje statyczne oraz wersje obrotowe. Dodatkowo w modelu Garden Star GS-80RG LED występuję trójkolorowa dioda LED, która oświetla powierzchnie tworząc przyjemną atmosferę.
Laserworld Garden Star