Lasery i firma Laserworld

Laserworld– jest dynamicznie rozwijającą się firmą oraz wiodącym, międzynarodowym dostawcą systemów laserowych. Posiadamy szeroką gamę produktów, począwszy od prostych, tanich i wydajnych systemów laserowych po zaawansowane technologicznie projektory laserowe tarm spełniające najwyższe wymagania. Cały proces rozwoju oraz produkcji naszych urządzeń odbywa się w specjalnie przez nas zaprojektowanych liniach produkcyjnych. W naszym magazynie znajduje się około 10.000 tys. systemów laserowych, w ciągu miesiąca sprzedajemy ponad 4000 tys. urządzeń laserowych na cały świat!

Wszystkie nasze projektory laserowe spełniają najważniejsze europejskie normy bezpieczeństwa, w tym CE, CCC, RoHS i certyfikaty GS. Jednym z naszych głównych atutów jest elastyczność reagowania na zmiany potrzeb rynku w bardzo krótkim czasie.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom sprzedaży laserów rgb, nasza firma jest w stanie zaoferować korzystne warunki cenowe oraz wiele rodzajów ich finansowania, z kolei mocno rozbudowana sieć międzynarodowa zapewnia optymalną i szybką obsługę. Sprawdź szeroki zakres oferowanych przez nas produktów, krótki czas dostawy i doskonały stosunek ceny do jakości! Gwarantujemy utrzymanie niskich cen na wszystkie oferowane przez nas lasery i pokazy laserowe  – na całym świecie! Siedziba firmy Laserworld znajduje się w Szwajcarii, nad Jeziorem Bodeńskim. Nasza globalna sieć sprzedaży gwarantuje doskonałą obsługę i wsparcie posprzedażowe.

facebook48 pl grey  facebook48 grey  twitter48 grey  googleplus48 grey  youtube48 grey  instagram48 grey
Firma Laserworld posiada oświetlenie laserowe znajdujące zastosowanie do wszelkiego rodzaju imprez:

- do dyskotek, klubów, na imprezy
- do barów, pubów i salonów
- wynajem oraz na imprezy plenerowe
- na statki wycieczkowe, parki rozrywki, musicale
- pokazy mody oraz prezentacje produktów
- pokazy laserowe
- lasery ogrodowe
- lasery świąteczne

jak również wiele innych obszarów zastosowania!

Instrukcje obsługi do laserów Laserworld w wersji Polskiej ->
przejdź do działu instrukcji Laserworld.


RTI NEO ONE otwiera drzwi do niespotykanych dotąd projektów multimedialnych

Nowo zaprojektowany RTI NEO ONE otwiera drzwi do niespotykanych dotąd projektów multimedialnych – systemy laserowe do produkcji na dużą skalę. 

Więcej…

Technologia zmienia się na naszych oczach. Nowe źródło zielonej mocy dla nowego systemu laserowego RTI PIKO RGB 20

logo rti 


Ray Technologies prezentuje nowy laser RTI PIKO RGB 20 z modułem diody o wysokiej precyzji, jako substytut dla zielonego źródła  laserowego OPSL. Nowa zmiana technologiczna możliwa jest dzięki nowo zaprojektowanej matrycy diodowej, która została stworzona przez firmę RTI R&D w Valley, niedaleko Monachium na terenie Niemiec.

Więcej…

Tarm DOT, nowy system laserowy z efektem gwieździstego nieba

Tarm prezentuje nowy system laserowy: Tarm DOT jest laserem RGB generującym światło białe z efektem gwieździstego nieba, do użytku w profesjonalnych instalacjach a w szczególności na tournée lub przy zaawansowanych produkcjach multimedialnych.

Więcej…

Oświetlenie ogrodowe Garden Star

Nowe oświetlenie ogrodowe już w sprzedaży: kombinacja oświetlenia ledowego z diodą laserową  w jednym, jako efektywne oświetlenie do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz – nowa seria GARDEN STAR LED.

Więcej…

Wydajność laserów marki Laserworld

Czemu firma Laserworld podaje wartość całkowitą oraz gwarantowaną mocy przy swoich produktach?

Nie jest możliwe fizycznie określić dokładnej wartości, która odpowiada za całkowitą wydajność projektora laserowego, dotyczy to laserów rgb jak i również laserów jednokolorowych. Dzieje się tak dlatego gdyż na proces tworzenia wiązki laserowej ma wpływ wiele czynników, które determinują jej jakość oraz wydajność.

Więcej…