Witamy w firmie Laserworld

Laserworld– jest dynamicznie rozwijającą się firmą oraz wiodącym, międzynarodowym dostawcą systemów laserowych. Posiadamy szeroką gamę produktów, począwszy od prostych, tanich i wydajnych systemów laserowych po zaawansowane technologicznie projektory laserowe tarm spełniające najwyższe wymagania. Cały proces rozwoju oraz produkcji naszych urządzeń odbywa się w specjalnie przez nas zaprojektowanych liniach produkcyjnych. W naszym magazynie znajduje się około 10.000 tys. systemów laserowych, w ciągu miesiąca sprzedajemy ponad 4000 tys. urządzeń laserowych na cały świat!

Wszystkie nasze projektory laserowe spełniają najważniejsze europejskie normy bezpieczeństwa, w tym CE, CCC, RoHS i certyfikaty GS. Jednym z naszych głównych atutów jest elastyczność reagowania na zmiany potrzeb rynku w bardzo krótkim czasie.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom sprzedaży laserów rgb, nasza firma jest w stanie zaoferować korzystne warunki cenowe oraz wiele rodzajów ich finansowania, z kolei mocno rozbudowana sieć międzynarodowa zapewnia optymalną i szybką obsługę. Sprawdź szeroki zakres oferowanych przez nas produktów, krótki czas dostawy i doskonały stosunek ceny do jakości! Gwarantujemy utrzymanie niskich cen na wszystkie oferowane przez nas lasery i pokazy laserowe  – na całym świecie! Siedziba firmy Laserworld znajduje się w Szwajcarii, nad Jeziorem Bodeńskim. Nasza globalna sieć sprzedaży gwarantuje doskonałą obsługę i wsparcie posprzedażowe.

Kontakt:

Adam Waloszczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 660 614 593

.

Kupuj systemy pokazowego światła laserowego

Laserworld jest światowym liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji pokazowych systemów światła laserowego. Portfolio produktów rozciąga się od małych, podstawowych systemów światła laserowego (lasery efektowe, lasery klubowe, lasery imprezowe) aż po wysokiej klasy lasery profesjonalne. Każdy produkt i seria produktów skierowana jest do określonej grupy klientów, tak więc systemy laserowe w ofercie Laserworld uzupełniają się wzajemnie, co skutkuje niejednorodnymi grupami klientów: sklepy detaliczne ze sprzętem muzycznym, sklepy muzyczne, jak również kluby nocne, parki rozrywki, wypożyczalnie i firmy produkcyjne to tylko niewielki ich wycinek.
Laserworld prowadzi sklep internetowy, w którym można znaleźć pokazowe laserowe systemy świetlne w sprzedaży. Można zakupić systemy oświetlenia laserowego bezpośrednio tam lub nabyć je u jednego z naszych niezliczonych partnerów dystrybucyjnych. Klientów komercyjnych zachęcamy dozarejestrowania się jako dealer.

Wynajmij systemy laserowe

Nie zawsze jest sens kupować, ale wynajmować systemy pokazów laserowych. Laserworld posiada duży zapas systemów laserowych do wynajęcia. Systemy laserowe do wynajęcia są dostępne do wysyłki na cały świat i mogą być również wynajmowane wraz z profesjonalnymi operatorami laserowymi. Wypożyczamy tylko wysokiej klasy profesjonalny sprzęt do pokazów laserowych, głównie firmy RTI. Tak więc produkty z PIKO, NANO i NEO serii są dostępne. I oczywiście oferujemy Showcontroller, Pangolin i Lasergraph DSP systemów kontroli pokazów laserowych do wynajęcia, jak również.
Laserworld posiada większe zapasy systemów laserowych RGB światła białego z 10W i więcej. cennik wypożyczalni online pomaga w wyborze odpowiedniego lasera do wypożyczenia i pomaga obliczyć cenę wypożyczenia. Istnieje również możliwość doboru akcesoriów laserowych do wypożyczenia, takich jak maszyny do wytwarzania mgły, maszyny do dymu czy kontrolery MIDI.

Produkcja pokazów laserowych

Wieloletnie doświadczenie partnerów pokazów oraz wiele referencji z dotychczasowych projektów pokazów laserowych i multimedialnych, w których lasery produkowane przez Laserworld Group były wykorzystywane, czynią nas właściwym partnerem dla każdego rodzaju produkcji pokazów laserowych lub projektu pokazu laserowego. Nieważne, czy chodzi o stałą instalację systemów laserowych lub projekcji multimedialnych, czy też o pokaz tymczasowy: Nasi eksperci pomagają wplanowaniu pokazów laserowych, projektowaniu, realizacji na miejscu i produkcji pokazów laserowych. Oferujemy rozwiązania pod klucz widowiska multimedialne, jak również produkcje pokazów laserowych w części lub wbudowane w inne produkcje pokazów, jak to się dzieje na dużych scenach, festiwalach lub koncertach. Zakodowane w czasie, zsynchronizowane pokazy mogą być wykonane, jak również pokazy laserowe na żywo: Mamy specjalistów od obu typów, którzy poradzą sobie nawet z bardzo skomplikowanymi scenariuszami synchronizacji.
Możliwe jest również wykonanie pokazów laserowych na małą skalę za niewielkie pieniądze: Po prostu powiedz nam o swoich planach dotyczących pokazu laserowego, a my pomożemy Ci w określeniu pokazu, który spełnia budżet pokazu.

Referencje pokazów laserowych

W ciągu ostatnich lat nagromadziło się wiele referencji pokazów laserowych i pokazów multimedialnych, w których systemy laserowe produkowane przez grupę Laserworld zostały wykorzystane. Udokumentowaliśmy je na zdjęciach i filmach w naszej sekcji portfolio. Oczywiście te referencje pokazują tylko niewielką część pokazów laserowych i pokazów multimedialnych, które nasi partnerzy wykonali w ciągu ostatnich lat, ponieważ wielu naszych klientów nie życzyło sobie, abyśmy pokazywali ich projekty w naszych referencjach - głównie dlatego, że były to komercyjne zastosowania laserów lub firmowe pokazy laserowe, które nie były przeznaczone do publicznego pokazywania. Mimo to przygotowaliśmy sporą liczbę referencji i wciąż dodajemy kolejne.
Partnerzy Laserworld Group wykonywali pokazy laserowe i projekty multimedialne przy wielu różnych okazjach i dla wielu różnych zastosowań. Najczęściej pokazy laserowe są wyświetlane w klubach nocnych, festiwalach, parkach rozrywki oraz na pokazach firmowych. Również wielu znanych artystów i muzyków polegać na pokaz laserowy i wsparcie multimedialne dla ich występów scenicznych. Poza tym lasery były używane na weselach, do prezentacji produktów lub do architektury i mapowania.
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 
 

Laserworld in Poland by Laserworld (Switzerland) AG   -   [ Deklaracja o ochronie danych osobowych | Informacje prawne ]