concerte 350px

Projekty i instalacje

Poza sprzedażą i wynajmem projektorów laserowych firma Laserworld oraz jej placówki i partnerzy oferują również profesjonalne systemy laserowe high-end. Jesteśmy organizatorem wielu zaawansowanych, multimedialnych projektów i instalacji laserowych na całym świecie. Pokazy laserowe są wyjątkowym wydarzeniem, które elektryzują widownię i poprzez przebijające się wiązki laserowe w tłumie integrują ją razem z całym wydarzeniem.

Istnieje wiele różnych sposobów oraz możliwości zaprojektowania oraz prowadzenia show laserowego. Większość pokazów laserowych jest uruchamiana wraz z podkładem muzycznym jak i efektami z wytwornic do dymu lub hazerów. Muzyka intensyfikuje doznania i emocje kolorów i ruchów wiązek laserowych. Podczas eventów muzycznych, koncertów itp. pokaz wielokolorowych wiązek laserowych może być doskonałym uzupełnieniem lub efektem prowadzącym i to wszystko dzięki synchronizacji wiązek laserowych wraz z podkładem muzycznym. W celu stworzenia z każdego show laserowego wyjątkowego widowiska, firma Laserworld zapewnia zindywidualizowane rozwiązania systemów laserowych. Każde show laserowe jest perfekcyjnie dostosowane i zoptymalizowane do potrzeb eventu oraz wymagań klientów.

Eventy multimedialne z oświetleniem laserowym oraz dodatkowe efekty takie jak dźwięk, pirotechnika, oświetlenie, efekty wodne, dymne, efekty mgły jak i również przeróżne powierzchnie do projekcji laserowych są bardzo popularne.

Lasery i projekty multimedialne

Firma Laserworld (Switzerland) AG, jej placówki i partnerzy zapewniają różnorodne pokazy multimedialne z wieloma kombinacjami efektowymi na każde życzenie klienta. Pokazy laserowe nie muszą być jedynie czystymi pokazami wiązek laserowych, ale również są doskonałym zastosowaniem w projekcjach multimedialnych, które mogą być niezależnymi projekcjami połączonymi wraz z pokazem wiązek laserowych. Różnica pomiędzy pokazem wiązek laserowych ( tutaj wiązki laserowe są skierowane przede wszystkim w stronę widowni) a projekcjami laserowymi jest taka, że projekcje laserowe wymagają powierzchni do projekcji tj. dedykowane ekrany projekcyjne, ściany, pagórki lub góry, powierzchnie wodne lub inne powierzchnie projekcyjne, które są w stanie wyświetlić projekcje graficzne.

Rodzaje eventów gdzie projekcje laserowe znajdują swojej zastosowanie jest bardzo różnorodna. Kilka przykładów show laserowych, zaprojektowanych przez firmę Laserworld (Switzerland) AG i jej partnerów znadziecie na tej stronie. Prosimy o kontakt w przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji lub w przypadku zindywidualizowanych projektów. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu uatrakcyjnić Wasz event!

Występuje wiele typów pokazów laserowych:

1. Indywidualne rozwiązanie dla show laserowego (time coded):
 • koncepcja show (storybook)
 • projektowanie sceny oraz projekcji razem z klientem
 • konsultacje dot. bezpieczeństwa
 • konsultacje dot. dodatkowego wyposażenia jeśli przewidziane, tj.: prezentacje video, efekty ogniowe, dymne, pirotechniczne oraz efekty wodne
 • szkic oraz programowanie show laserowego i dodatkowych efektów
 • pozycjonowanie wyposażenia laserowego, lub na życzenie projektowanie od podstaw całej infrastruktury scenicznej
 • implementacja zaprogramowanego show laserowego lub projekcji laserowej

2. Standaryzacja prestów show laserowych (time coded):
 • tworzenie koncepcji show oraz szkiców projektowych
 • wybór istniejących presetów show laserowych z dostępnej biblioteki
 • konsultacje dot. bezpieczeństwa
 • pozycjonowanie wyposażenia laserowego, lub na życzenie projektowanie od podstaw całej infrastruktury scenicznej
 • implementacja zaprogramowanego show laserowego lub projekcji laserowej

3. Indwidualne show laserowe na żywo ( np.: przy współpracy z DJ-ką lub muzyką na żywo):
 • tworzenie koncepcji show oraz szkiców projektowych
 • konsultacje dot. bezpieczeństwa
 • pozycjonowanie wyposażenia laserowego, lub na życzenie projektowanie od podstaw całej infrastruktury scenicznej
 • sterowanie poszczególnymi aspektami show laserowego na żywo w trakcie eventu
IAlSVBnCiFP8c-x5PIW6Qx0dnWVTJf1rF7miNJ0D164 350px DSC0019-3 350px
birthdays geburtstage 350px


wedding hochzeit 350px

Przykłady zastosowania naszych pokazów laserowych:

Występuję wiele możliwości zastosowania aplikacji laserowych.

Badź otwarty na nowe wspaniałe możliwości:

-    Wydarzenia sportowe
-    Kluby / Dyskoteki
-    Outdoor
-    Koncerty
-    Wydarzenia specjalne
-    Multimedialne show laserowe
-    Ceremonie otwarcia
-    Imprezy okolicznościowe
-    Śluby
-    Urodziny

Instalacja oraz implementacji projektu

Ogromna sieć klientów na całym świecie umożliwia firmie Laserworld zaoferowanie każdego rodzaju usługi i serwisu dot. urządzeń laserowych oraz podobnych systemów. Jako kompletny dostawca systemów laserowych, nie tylko zapewniamy sprzedaż laserów rgb w gwarantowanej, najniższej cenie, ale również oferuje wspaniałe możliwości w dodatkowych usługach i ofertach.

 • Konsultacje w związku z odpowiednim wyborem dedykowanych systemów laserowych
 • Konsultacje dotyczące projektów oświetleniowych i laserowych
 • Usługi instalacyjne dla systemów laserowych
 • Certyfikaty bezpieczeństwa i autoryzacje (Europa i Świat)
 • Obsługa i serwis wdrożonych instalacji laserowych

Optymalne wyposażenie dla twojego projektu

Wszyscy z naszych partnerów funkcjonuje oraz pracuje w branży multimedialnej: Nie tylko lasery marki Laserworld są integralną częścią w ich projektach ale również projekcje wideo, fontanny wodne, ściany wodne, wytwornice do dymu, hazery, efekty pirotechniczne, sztuczne ognie, itp. Nasze podejście do multimediów jest wyjątkowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić przytłaczająco emocjonujące odczucia i doświadczenia w eventach. Pokazy laserowe są bardzo ważną częścią w nowoczesnych przedwsięzięciach multimedialnych, a nasi partnerzy polegają przede wszystkim na rozwiązaniach marki RTI, a głównie serii NANO. Urządzenia te są idealnym rozwiązaniem do instalacji outdoor, obudowy posiadają klasę szczelności IP67 dzięki czemu bez problemu mogą funkcjonować w trudnych warunkach gdzie występuję ewentualność spryskania wodą lub występuję duże natężenie dymu z wytwornic do dymu i hazerów. Oczywiście urządzenia oferują wysoką wydajność, jakość i doskonałe parematery techniczne.

Skontaktuj się z jednym z naszych oficjalnych przedstawicieli na terenie Polski: https://www.laserworld.pl/pl/gdzie-kupic

rs 2013 IMG 5874 350px