Copyright 2022 - The Laserworld Group

Laserworld Seria Diode

Seria Laserworld Diode została wyposażona tylko i wyłącznie w diody laserowe ("Pure Diode") tym samym nadając wiązce laserowej doskonałe właściwości z piękną, analogową modulacją kolorów.

Seria Diode dostarcza rozwiązania w pełni jak i również urządzenia jednokolorowe, pojedynczy kolor zielony (520nm) oraz niebieski (450nm) w przeróżnych opcjach wydajnościowych.

Urządzenia z serii Diode mogą być sterowane poprzez ILDA jak i również posiadają preinstalowane wzory, które z kolei mogą być wyzwalane poprzez protokół DMX. Urządzenia pracują również w trybie auto oraz w trybie aktywacji na dźwięk. Początkujący jak i profesjonalni użytkownicy korzystają z urządzeń z serii Diode z powodu łatwości ich obsługi, funkcjonalności oraz kompaktowej obudowy.
Laserworld Diode Series

Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye