Firma Laserworld dysponuje ogromną flotą urządzeń przeznaczonych do wynajmu, ponad 100 projektorów laserowych w tym eksluzywne systemy high-end. Systemy laserowe RTI z serii NANO, oraz PIKO pracują w zakresie od 3500 do prawie 30000mW. Projektory RTI są produkowane przez spółkę RTI zależną od firmy Laserworld na terenie Niemiec i są synonimem najwyższej jakości oferowanych produktów. Jako dodatkową usługą, firma Laserworld może się pochwalić możliwością wynajmu oprogramowania sterującego, sterowników dedykowanych i akceseriów tj.: wytwornice do dymu, mgły i wiatru. Nasze możliwości usług znacznie ułatwiają obsługę i tworzenie bardzo ciekawych pokazów laserowych i techniki multimedialnej. Oferujemy praktycznie wszystko co jest wymagane i potrzebne do stworzenia ekscytującego i profesjonalnego pokazu laserowego. Technologia w której wykonane są nasze systemy laserowe doskonale adaptują się do wszelkich zastosowań, pomieszczeń i projektów.

Wszystkie nasze systemy są

  • chłodzone powietrzem, nie wymagane jest dedykowane chłodzenie wodne
  • kompaktowość i lekkość urządzeń
  • pyłoszczelna aparatura zgodnie ze standardami "Sealed Housing Technology" zamknięta obudowa (minimalizacja kosztów konserwacji)
  • dedykowany interfejs ILDA lub sterowanie sieciowe przez oprogramowanie komputerowe
  • łatwa obsługa dzięki dedykowanemu, odczepialnemu (dotykowemu) kontrolwerowi zdalnego sterowania

Szybka wysyłka i dostawa na całym świecie wyróżnia nasze usługi, dbamy również oto aby nasze produkty dotarły bezpiecznie do miejsca docelowego i również zostały odebrane w należytym stanie. Oferujemy opcję "Dry Hire" (wynajem systemów laserowych bez operatora), również na życzenie zapewniamy wykwalifikowanych pracowników i doradców w zakresie wyboru odpowiednich systemów laserowych i obsługi pokazów laserowych.

Skontaktuj się z jednym z naszych oficjalnych przedstawicieli na terenie Polski : https://www.laserworld.pl/pl/gdzie-kupic

rental montage