Nowo zaprojektowany RTI NEO ONE otwiera drzwi do niespotykanych dotąd projektów multimedialnych – systemy laserowe do produkcji na dużą skalę. 

  Ray Technologies prezentuje nowy laser RTI PIKO RGB 20 z modułem diody o wysokiej precyzji, jako substytut dla zielonego źródła  laserowego OPSL. Nowa zmiana technologiczna możliwa jest dzięki nowo zaprojektowanej matrycy diodowej, która została stworzona przez firmę RTI R&D w Valley, niedaleko Monachium na terenie Niemiec.

Tarm prezentuje nowy system laserowy: Tarm DOT jest laserem RGB generującym światło białe z efektem gwieździstego nieba, do użytku w profesjonalnych instalacjach a w szczególności na tournée lub przy zaawansowanych produkcjach multimedialnych.

Nowe oświetlenie ogrodowe już w sprzedaży: kombinacja oświetlenia ledowego z diodą laserową  w jednym, jako efektywne oświetlenie do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz – nowa seria GARDEN STAR LED.

Czemu firma Laserworld podaje wartość całkowitą oraz gwarantowaną mocy przy swoich produktach? Nie jest możliwe fizycznie określić dokładnej wartości, która odpowiada za całkowitą wydajność projektora laserowego, dotyczy to laserów rgb jak i również laserów jednokolorowych. Dzieje się tak dlatego gdyż na proces tworzenia wiązki laserowej ma wpływ wiele czynników, które determinują jej jakość...