Copyright 2024 - The Laserworld Group

Serwis

Wysyłka urządzeń serwisowych na gwarancji

W celu zapewnienia sprawnego przebiegu zwrotu urządzeń serwisowych, prosimy o zwrócenie uwagi na następujące informacje:

  • Zapakuj urządzenie z dostarczonymi akcesoriami w możliwie najbezpieczniejszy sposób.
  • Miej na uwadzę, że nasze lasery są niezwykle wrażliwe na wstrząsy. Niezawodne i odporne na wstrząsy opakowanie może zapobiec utracie gwarancji.
  • Do kartonu dołącz kopie rachunku lub faktury. W przypadku braku rachunku prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym.
  • Prosimy o staranne wypełnienie formularza serwisowego, który jest dostępny do ściągnięcia na naszej stronie i dołączenie do przesyłki.
  • Skontaktuj się z biurem Laserworld Polska w celu zaaranżowania odbioru przesyłki serwisowej


 Wysyłka urządzeń nie objętych gwarancją serwisową

Oferujemy Państwu możliwość naprawy, wymiany oraz zakupu części serwisowych dla laserów nie objętych gwarancją. Po dokonaniu analizu uszkodzeń i oszacowaniu kosztów, zostanie sporządzona analiza z szacunkową kwotą naprawy. Po uzyskaniu Państwa zgody, przystąpimy do usługi serwisowej.

W przypadku braku otrzymania zgody na płatną naprawę, urządzenie zostanie odesłane. Prosimy wziąźć pod uwagę fakt, że w takim wypadku serwis jest zoboowiązany wystawić rachunek ze zryczałtowaną kwotą za dokonanie analizy naprawy w wysokości od 30 do 60 EUR wraz z kosztami wysyłki za odesłanie urzadzenia.
Prosimy o kontakt mailowy pod adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zwrotu

Wzór formularza zwrotu do ściągnięcia w formie pliku pdf.:

pdf downloadWzór formularza zwrotu.pdf
 
 
 
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye