Copyright 2024 - The Laserworld Group

Technologia zmienia się na naszych oczach. Nowe źródło zielonej mocy dla nowego systemu laserowego RTI PIKO RGB 20

logo rti 


Ray Technologies prezentuje nowy laser RTI PIKO RGB 20 z modułem diody o wysokiej precyzji, jako substytut dla zielonego źródła  laserowego OPSL. Nowa zmiana technologiczna możliwa jest dzięki nowo zaprojektowanej matrycy diodowej, która została stworzona przez firmę RTI R&D w Valley, niedaleko Monachium na terenie Niemiec.

Jednorodny profil wiązki laserowej PIKO RGB 20 jest tak mały, że mieści się na małych 4mm lustrach skanera, co równocześnie dzięki ich niskiej bezwładności przekłada się na bardzo wysoką wydajność skanerów . Laser posiada w standardzie skanery CT-6210H, które pracują przy prędkości 60kpps @ 8° a gdy kąt padania dochodzi do 80° projekcja laserowa również nie traci na swojej płynności. Przy takim wychyleniu prędkość skanerów szacuje się na poziomie 35kpps, co dalej daje nam możliwość tworzenia płynnych projekcji laserowych.  Poza małą średnicą wiązki laserowej RTI PIKO RGB 20 posiada również bardzo niską dywergencję <1.0mrad, dzięki czemu mała średnica promienia nie wpływa aż tak negatywnie na jego dywergencję.


Seria laserow piko

 

System laserowy RTI PIKO RGB 20 to szyty na miarę laser RGB przeznaczony do bardzo profesjonalnych zastosowań. Balans kolorów (5.8W/638nm, 6.2W/520nm, 6.0W/450nm, 4.0W/462nm) zapewnia wspaniały odcień koloru bieli przy ekstremalnej mocy wiązki laserowej. Balans kolorów, ustawienia skanerów i funkcje dotyczące bezpieczeństwa mogą być z łatwością konfigurowane poprzez przeglądarkę internetową, dzięki czemu nie potrzebny jest bezpośredni dostęp do urządzenia w celu jego konfiguracji.  Do zdalnej kontroli potrzebny jest nam laptop, tablet a nawet smartfon, który jest podłączony do tej samej sieci lokalnej, co urządzenie laserowe.

 tyl obudowy rti piko rgb 20

Nowy projektor laserowy RTI PIKO RGB 20 w porównaniu z systemem wyposażonym w źródło OPSL nie tylko wprowadza jednolitość w technologii źródła wiązki laserowej, ale przede wszystkim pozwala na redukcję kosztów produkcji, co w końcowym efekcie przekłada się na jego cenę.

Laser RTI PIKO RGB 20 można nabyć za pośrednictwem grupy Laserworld w której skład wchodzi również firma Ray Technologies.

 

Poznaj szczegóły dla RTI PIKO RGB 20: http://www.laserworld.pl/pl/laser-Poland-rti-piko-rgb-20.php

Gdzie kupić: http://www.laserworld.pl/pl/kontakt

 

Ray Technologies prezentuje nowy laser RTI PIKO RGB 20 z modułem diody o wysokiej precyzji, jako substytut dla zielonego źródła laserowego OPSL.  Powyższa zmiana technologiczna możliwa jest dzięki nowo zaprojektowanej matrycy diodowej, która została stworzona przez firmę RTI R&D w Valley, niedaleko Monachium na terenie Niemiec.

Jednorodny profil wiązki laserowej PIKO RGB 20 jest tak mały, że mieści się nawet na małych 4mm lustrach skanera, co przekłada się na wysoką wydajność skanerów dzięki ich niskiej bezwładności. Laser posiada w standardzie skanery CT-6210H, które pracują przy prędkości 60kpps @ 8° i wciąż są bardzo szybkie, gdy kąt padania dochodzi do 80°. Przy takim wychyleniu prędkość skanerów szacuje się na poziomie 35kpps, co dalej daje nam możliwość tworzenia płynnych projekcji laserowych.  Poza małą średnicą wiązki laserowej RTI PIKO RGB 20 posiada również bardzo niską dywergencję <1.0mrad, dzięki czemu mała średnica promienia nie wpływa aż tak negatywnie na jego dywergencję.

System laserowy RTI PIKO RGB 20 to szyty na miarę laser RGB przeznaczony do bardzo profesjonalnych zastosowań. Balans kolorów (5.8W/638nm, 6.2W/520nm, 6.0W/450nm, 4.0W/462nm) zapewnia wspaniały odcień koloru bieli przy ekstremalnej mocy wiązki laserowej. Balans kolorów, ustawienia skanerów i przeróżne funkcje dotyczące bezpieczeństwa mogą być z łatwością konfigurowane poprzez przeglądarkę internetową, tak więc nie potrzebny jest bezpośredni dostęp do urządzenia w celu jego konfiguracji.  Do tego wystarczy jedynie laptop, tablet a nawet smartfon, który jest podłączony do tej samej sieci lokalnej, co urządzenie laserowe.

Nowy projektor laserowy RTI PIKO RGB 20 w porównaniu z systemem wyposażonym w źródło OPSL nie tylko wprowadza jednolitość w technologii źródła wiązki laserowej, ale przede wszystkim pozwala na redukcję kosztów produkcji, co w końcowym efekcie przekłada się na jego cenę.

Laser RTI PIKO RGB 20 można nabyć poprzez grupę Laserworld, jako, że firma Ray Technologies należy do tej grupy.

Poznaj szczegóły dla RTI PIKO RGB 20:
http://www.laserworld.pl/pl/laser-Poland-rti-piko-rgb-20.php
Gdzie kupić: http://www.laserworld.pl/pl/kontakt
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye