Copyright 2024 - The Laserworld Group

Oświetlenie ogrodowe Garden Star

Nowe oświetlenie ogrodowe już w sprzedaży: kombinacja oświetlenia ledowego z diodą laserową  w jednym, jako efektywne oświetlenie do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz – nowa seria GARDEN STAR LED.

 

Nowy czerwono-zielony multipunktowy efekt laserowy do ogródów z setkami obracających się punktów laserowych, teraz w nowej, ulepszonej wersji wraz z punktowym oświetleniem LED. Kombinacja modułu laserowego i efektów świetlnych LED zaowocowała wspaniałymi efektami laserowymi i multikolorowym oświetleniem LED-owym, nadającym obiektom i miejscom wspaniałe kolory i szczególny klimat. Produkty z serii GARDEN STAR LED doskonale nadają się do takich miejsc jak ogrody lub balkony, projekcje na drzewach, rośliny, ściany, fasady budynków i szczególnie do oświetlenia części ogrodowych.

garden star oswietlenie do ogrodowgarden star oswietlenie do ogrodow budynek

Oświetlenie LED-owe oraz laserowe efekty doskonale się ze sobą harmonizują: w trakcie, gdy oświetlamy dużą powierzchnię oświetleniem ledowym, diodami 3W, to samo urządzenie generuje specjalne efekty laserowe o kolorze czerwonym i niebieskim. Dziękuje wysokiej wydajności diod LED, obiekty mogą być oświetlane nawet z dużej odległości.
Specjalnie zaprojektowana wodoodporna obudowa o klasie szczelności IP65, pozwala na używanie efektu na zewnątrz a nawet bezpośrednio przy stawach lub innych zbiornikach wodnych gdzie występuję duża wilgotność a nawet ryzyko zamoczenia. Dzięki bardzo wytrzymałej obudowie GARDEN STAR LED można używać nawet w zimę, tj. na Święta Bożego Narodzenia, w deszczowe dni albo na przykład w dni Halloween: Zalecana temperatura pracy urządzenia to zakres pomiędzy -20°C to +40°C. Wraz z urządzeniem dołączany jest aluminiowy palik do umiejscowienia efektu w ziemi.
Dodatkowym wyposażeniem jest pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu mamy możliwość zmiany kolorów diod LED oraz wiązki laserowej. Możliwa jest również zmiana prędkości wyświetlania efektów oraz dostępna jest funkcja timera.

Link do GS-80RG LED -> http://www.laserworld.pl/pl/laser-Poland-garden-star-led-laserworld-gs-80rg-led.php
Link do Garden Star -> http://www.laserworld.pl/pl/p?p=Laserworld_Garden%20Star_Poland

Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye